Degarda, Galinės g. 8, Galinė LT-14247, Vilnius, Lietuva

Tarptautinis krovinių gabenimas kelių transportu

Tarptautinių krovinių pervežimas kelių transportu – tai pagrindinė „Degarda“ veiklos sritis. Dirbame kaip transporto kompanijų partneris, papildydamas kompanijos turimą transporto parką savo vilkikais.

Ieškote patikimo partnerio, galinčio pasirūpinti Jūsų krovinių srautu? Susisiekite su mumis.

degarda_adr

Vežame pavojingus krovinius

Turime visus reikiamus leidimus transportuoti pavojingus (ADR) krovinius, o mūsų vairuotojai – reikiamą kvalifikaciją bei patirtį šių krovinių vežimui.

We use modern trucks b- Degarda

Naudojame modernius vilkikus

Krovinius gabename vienais naujausių ir moderniausių „DAF“ ir „Mercedes“ gamintojų vilkikų, nuolat atnaujiname bei papildome savo autoparką.
Variety of trailers, Degarda.

Platus autoparkas įvairių krovinių pristatymui

Nesvarbu, kokio tipo Jūsų kroviniai, mes turime reikiamus vilkikus juos pristatyti: standartiniai vilkikai (13,6 m x 2,7 m), vilkikai su šaldymo įranga (13,6 m x 2,7 m) ir mega vilkikai (13,9 m X 3 m) užtikrins tinkamą krovinių pristatymą. Vilkikų-šaldytuvų privalumas, jog krovinius juose galima krauti dvejomis eilėmis į viršų.

Standartinė priekaba

Standard truck

Mega priekaba

Mega truck

Priekaba-šaldytuvas

Koordinuojame krovinių judėjimą

Mūsų transporto vadybininkų komanda pasirūpins krovinių koordinavimu nuo užsakymo ir pakrovimo iki pat pristatymo. Tai reiškia, kad Jums, kaip mūsų partneriui, užteks pateikti informaciją, iš kur paimti krovinį ir kur jį pristatyti, o viskuo kitu pasirūpinsime mes.

Dirbame visoje Vakarų Europoje

„Degarda“ vilkikai krovinius veža visoje Vakarų Europoje. Dažniausiai krovinius gabename tarp Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Danijos, Liuksemburgo, Olandijos, Ispanijos, Portugalijos, Italijos, Šveicarijos, Austrijos ir Lenkijos, tačiau esame pasirengę krovinius pristatyti ir į kitas Vakarų Europos šalis.
largest needs for cargo transportation.

Pasirūpiname net didžiausiais transportavimo poreikiais

Mūsų autoparką sudaro standartinio tipo vilkikai su standartiniais tentais, mega vilkikai ir vilkikai-šaldytuvai, kuriuos vairuoja daugiau nei 50 profesionalių vairuotojų – tai reiškia, kad esame pajėgūs pasirūpinti didelės apimties krovinių gabenimo poreikiais.