Degarda, Galinės g. 8, Galinė LT-14247, Vilnius, Lietuva

Socialinė atsakomybė

Manome, kad viena iš „Degardos“ misijų – reaguoti į pasaulyje vykstančius pokyčius ir prisidėti prie iniciatyvų, kuriančių geresnę aplinką mūsų darbuotojams, klientams, partneriams ir bendruomenei. Tik dirbdami drauge galime sukurti aplinką, kurioje augsime ir klestėsime.

„Degarda“ remiamos iniciatyvos:

Gusto Grinbergo noras tapti visame pasaulyje garsiu lenktynininku

Prieš kurį laiką „Degarda“ parėmė Gusto Grinbergo norą tapti visame pasaulyje žinomu lenktynininku ir ši parama atnešė neįtikėtinų rezultatų. Istorija dalinasi Gusto tėtis Darius Grinbergas:

„Su „Degardos“ vadovu Vytautu susipažinome mano organizuojamoje „Efektyvaus vairavimo akademijoje“. Iškart pastebėjau, kad Vytautas neabejingas automobilių sportui. Taigi, kai mano sūnus Gustas iš kartingų lenktynių perėjo į automobilių lenktynes, ilgai nedvejojau ir kreipiausi paramos pas tikrą automobilių entuziastą. Didžiuojamės galėdami matyti „Degardos” logotipą ant vieno iš greičiausių automobilių pasaulyje – Europos Le Mano čempionato (ELMS) LMP3 kategorijos bolido, kurio širdis – „Nissan“ V8 5.0 L darbo tūrio variklis (420 AG). Gustui dabar tik 16 metų, jis jauniausias visų laikų ELMS pilotas, bet tikime, kad pergalės ir čia greitai ateis. Kartingų lenktynėse jų netrūko: jis tapo nugalėtoju Lietuvos, Lenkijos, Italijos čempionatuose, iškovojo vicečempiono laurus „Rok Junior“ kategorijos pasaulio čempionate.“

Akimirkos iš Europos Le Mano čempionato:

Indėlis į Lietuvos moterų futbolą

„Degarda“ džiaugiasi galėdama prisidėti prie Lietuvos moterų futbolo populiarinimo ir jau kurį laiką remia Šiaulių „Gintros-Universiteto“ moterų futbolo komandą, tapusią daugkartine šalies čempione, dalyvaujančią UEFA čempionų lygos varžybose.

Akimirkos iš „Gintros-Universiteto“ varžybų:

FA „Šiauliai“ jaunąją futbolininkų kartą augina su „Degardos“ pagalba

Futbolo akademijoje „Šiauliai“ sportuoja daugiau kaip 650 jaunųjų futbolininkų, o pagrindinė FA „Šiauliai“ komanda 2019 metų sezone dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos varžybose bei joje reprezentuoja Šiaulių miestą. Ši komanda yra sudaryta iš buvusių bei dabartinių auklėtinių, o komandos spalvas gina tik šiauliečiai!

„Degarda“, kaip futbolo akademijos „Šiauliai“ rėmėja, padeda sudaryti kuo geresnes sąlygas futbolą žaidžiančiam jaunimui ir skatina juos tobulėti bei ateityje tapti profesionaliais futbolininkais.

Akimirkos iš jaunųjų Šiaulių futbolininkų varžybų:

Lenktynininko Karolio Raišio pergalė istoriniame Monte Karlo ralyje

Karolis Raišys – daugkartinis ralio čempionas ir sporto meistras, 2019 metais savo grupėje iškovojęs 1-ąją vietą istoriniame Monte Karlo ralyje bei 4-ąją vietą iš 310 dalyvių bendroje įskaitoje. Monte Karlo ralis įdomus tuo, kad rungiamasi vairuojant senovinius automobilius – Karolis ralyje pilotavo 1958 metais pagamintą „Jaguar XK150 FHC“ automobilį bei per kelias ralio dienas įveikė daugiau nei 2200 kilometrų. „Degarda“ komanda džiaugiasi galėjusi prisidėti prie šios pergalės, garsinančios Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Akimirkos iš Monte Karlo ralio: