Degarda, Galinės g. 8, Galinė LT-14247, Vilnius, Lietuva

Apie mus

Esame krovinių gabenimo profesionalų komanda, savo veiklą pradėjusi 1996 m. Šiauliuose. Per daugiau nei 23 veiklos metus užaugome iki 80 darbuotojų kompanijos, mūsų autoparką sudaro daugiau nei 30 vilkikų.

„Degarda“ – tai patikimas krovinių transportavimo partneris, padedantis kitoms transporto kompanijoms įvykdyti daugiau užsakymų naudojantis mūsų vilkikais. Tačiau „Degarda“ suteikia ne tik vilkikus su patyrusiais vairuotojais, bet ir pasirūpina krovinių koordinavimu: užsakovui užteks pateikti pakrovimo ir pristatymo koordinates, o viskuo kitu pasirūpins „Degardos“ vadybininkų komanda, bendraujanti lietuvių, anglų, rusų, vokiečių ir prancūzų kalbomis.

Mūsų specializacija – krovinių gabenimas keliais, juos pristatome visoje Vakarų Europoje, o dažniausiai „Degardos“ vilkikus išvysite važiuojančius Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje, Liuksemburge, Olandijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje ir Lenkijoje.

Nuolat atnaujiname autoparką, tad jį sudaro tik modernūs „DAF“ ir „Mercedes“ gamintojo standartinio tipo vilkikai. Tai mums padeda krovinius pristatyti greičiau, efektyviau bei klientams suteikti didžiausią vertę už itin patrauklią kainą.

Degarda vadovas Vytautas Galvanaukas

„Krovinius keliais gabename jau daugiau nei 20 metų, esame vienų didžiausių Europos transporto įmonių partneriai, pristatome jų krovinius visoje Vakarų Europoje. Manome, kad sukaupta didelė patirtis bei profesionalus požiūris į klientus atvedė mus čia, kur esame dabar: per pastaruosius keletą metų ženkliai išplėtėme savo komandą ir autoparką. Tikrai neketiname sustoti – artimos ateities planuose biurų steigimas Lenkijoje, Vokietijoje ir Nyderlanduose, dar didesnė klientų rato ir autoparko plėtra.“ – „Degarda“ vadovas ir įkūrėjas Vytautas Galvanauskas

Savo veiklai taikome aukščiausius kokybės standartus – esame Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ nariai. Taip pat 2018 m. „Gazelės“ apdovanojimų metu buvome pripažinta tvariausia įmone Šiaulių regione.

Ne tik gabename krovinius, bet ir rūpinamės bendruomenės gerove – sužinokite, kaip prisidedame prie savo miesto Šiaulių ateities.

Ieškote patikimo logistikos partnerio? Bendradarbiaukime!

Gazelės Šiaulių regione.